ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Lexo se pari!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
LoLwut
Admin
avatar

Numri i postimeve : 44
Join date : 21/06/2011
Age : 23
Location : In The Hell!

MesazhTitulli: Lexo se pari!    Wed Jun 22, 2011 9:33 am

Per te aplikuar per Adm Kopjo keto pyetje dhe kthehu mbrapa duke hapur nje tem te re te ''new thread'' pls mos postoni meniher ktu posht ..

Emri ne loje?
Ke perdorur cheats?
A ki pervoje me admin ?
A e ki mush serverin?
Pse mendosh se mund te behesh admin ?
A je aktiv ?
Extra( Kallxo najsen per ty )
Edituar për herë të fundit nga LoLwut në Sun Jun 26, 2011 9:54 pm, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://gamerxs.mioforum.net
MentoriIi

avatar

Numri i postimeve : 1
Join date : 22/06/2011

MesazhTitulli: MentoriIi   Wed Jun 22, 2011 2:34 pm

Emri ne loje? MentoriIi
Ke perdorur cheats? Jo kur nuk kam perdorur cheats
A ki pervoje me admin ? Po kom nevoj sepse Rri Aktiv edhe sjelli Playera.
A e ki mush serverin? Po kom pru disa playera ..
Pse mendosh se mund te behesh admin ? sepse Nuk Luj me qica ri aktiv edhe e mushi serverin
A je aktiv ? po jom maspakti 5 6 or ndit . .
Extra( Kallxo najsen per ty ) Mentor Nrekaj 19 vet jom Nga Gjakova ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
LoLwut
Admin
avatar

Numri i postimeve : 44
Join date : 21/06/2011
Age : 23
Location : In The Hell!

MesazhTitulli: Re: Lexo se pari!    Wed Jun 22, 2011 3:13 pm

MOS APLIKONI KETU QELNI NJE TEME TE RE PLEASE!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://gamerxs.mioforum.net
PaaIMIINumri i postimeve : 1
Join date : 24/06/2011

MesazhTitulli: PaaIMII un du mu bo admin rimi bonum   Fri Jun 24, 2011 8:00 pm

Nick : PaaIMII
cheats: un kurr spedroi cheats edhe vallahi ndashi besoni un e kom cs me ucp edhe smunesh me shit qicen me ucp
aktiv: muj me nejt sa dush
CS: un kit cs e luj shum mir edhe kush don me lu me mu cs lujm e lajm naj takim Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
LoLwut
Admin
avatar

Numri i postimeve : 44
Join date : 21/06/2011
Age : 23
Location : In The Hell!

MesazhTitulli: Re: Lexo se pari!    Sun Jun 26, 2011 6:33 pm

Paimi DENIED!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://gamerxs.mioforum.net
LoLwut
Admin
avatar

Numri i postimeve : 44
Join date : 21/06/2011
Age : 23
Location : In The Hell!

MesazhTitulli: Re: Lexo se pari!    Mon Jun 27, 2011 8:36 pm

Njerz nese nuk rrini aktiv sun ju bajm admin ta dini!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://gamerxs.mioforum.net
rap-prizNumri i postimeve : 1
Join date : 01/08/2011

MesazhTitulli: Re: Lexo se pari!    Mon Aug 01, 2011 12:21 am

LoLwut shkruajti:
Per te aplikuar per Adm Kopjo keto pyetje dhe kthehu mbrapa duke hapur nje tem te re te ''new thread'' pls mos postoni meniher ktu posht ..

Emri ne loje? Rap-priZ
Ke perdorur cheats?Kur njet
A ki pervoje me admin ?pak a shum
A e ki mush serverin?qata qe lujn me muu Cs gjth qaty i shtii
Pse mendosh se mund te behesh admin ?poo
A je aktiv ?shum
Extra( Kallxo najsen per ty )i kom nerve qata qe thojn qic qaj qe nuk osht edhe ata qe folin shum en server


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Lexo se pari!    

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Lexo se pari!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: GamerXs :: Apliko per Admin-
Kërce tek: