ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 [Baneed from admins]DeSoLe

Shko poshtë 
AutoriMesazh
DeSoLeNumri i postimeve : 1
Join date : 22/06/2011

MesazhTitulli: [Baneed from admins]DeSoLe    Wed Jun 22, 2011 9:05 pm

Emri ne loje? No1| DeSoLe
Ke perdorur cheats? Jo...Dhe ska per te perdor !
A ki pervoje me admin ? Po Shum her Kam qen admin ne servera te njohur
A e ki mush serverin? Po e kam Mush me lojtaret e clanit tim ^^
Pse mendosh se mund te behesh admin ? Sepse me pelqen ky server ^^
A je aktiv ? PO jam shum aktiv Very Happy
Extra( Kallxo najsen per ty ) Jam Ori Ibraj ... 14 vjec ... Rri Ne Tiran ...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
RimiKinG
Admin
avatar

Numri i postimeve : 12
Join date : 22/06/2011
Age : 25

MesazhTitulli: [Pranuar] DeSoLe   Wed Jun 22, 2011 9:48 pm

DeSoLe shkruajti:
Emri ne loje? No1| DeSoLe
Ke perdorur cheats? Jo...Dhe ska per te perdor !
A ki pervoje me admin ? Po Shum her Kam qen admin ne servera te njohur
A e ki mush serverin? Po e kam Mush me lojtaret e clanit tim ^^
Pse mendosh se mund te behesh admin ? Sepse me pelqen ky server ^^
A je aktiv ? PO jam shum aktiv Very Happy
Extra( Kallxo najsen per ty ) Jam Ori Ibraj ... 14 vjec ... Rri Ne Tiran ...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://wWw.GamerXs.Tk
LoLwut
Admin
avatar

Numri i postimeve : 44
Join date : 21/06/2011
Age : 23
Location : In The Hell!

MesazhTitulli: Re: [Baneed from admins]DeSoLe    Sun Jun 26, 2011 6:32 pm

Urime Desole je admini jone i ri!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://gamerxs.mioforum.net
RimiKinG
Admin
avatar

Numri i postimeve : 12
Join date : 22/06/2011
Age : 25

MesazhTitulli: Re: [Baneed from admins]DeSoLe    Sat Jul 02, 2011 2:48 am

Playeri DeSoLe Osht Refuzuar si Admin ne Serverin GamerXs.! sepse Ky Person Ofendonte nuk i Respektonte Regullat ne Serverin GamerXs. Kshtu qe kemi Menduar ta Refuzojm.. Me vjen keq DeSoLe Ishalla ke Suksese
Ne Servera te tjer, Me Respekt Rimi[K]inG' . ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://wWw.GamerXs.Tk
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: [Baneed from admins]DeSoLe    

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
[Baneed from admins]DeSoLe
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: GamerXs :: Apliko per Admin-
Kërce tek: