ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 [Pranuar]IrDi

Shko poshtë 
AutoriMesazh
irdi'Numri i postimeve : 2
Join date : 26/06/2011

MesazhTitulli: [Pranuar]IrDi   Sun Jun 26, 2011 9:38 pm

Emri ne loje ? IrDi
Ke perdorur cheats ? Jo kur nuk kam perdorur cheats dhe kte e din te gjithe
A ki pervoje me admin ? po normale, i di te gjith komandat
A e ki mush serverin ? Po gjith klani im luan aty Smile 7-8 veta.
Pse mendosh se mund te behesh admin ? sepse jam on gjith diten, me njofin pothujse te gjithe, i kam shok tan adminat dhe jam me steam' i dalloj qicerat
A je aktiv ? Po perdite on, te gjith adminat mkan pa Smile
Extra( Kallxo najsen per ty) ? emri im esht IrDi lika Smile)) dhe kam 7 vjet qe loz counter strike, jam 19 vjec
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
LoLwut
Admin
avatar

Numri i postimeve : 44
Join date : 21/06/2011
Age : 23
Location : In The Hell!

MesazhTitulli: Re: [Pranuar]IrDi   Sun Jun 26, 2011 9:52 pm

+1 per mua do te behesh admin i mire.. Razz
Po ja la rimit me vendos
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://gamerxs.mioforum.net
irdi'Numri i postimeve : 2
Join date : 26/06/2011

MesazhTitulli: Re: [Pranuar]IrDi   Sun Jun 26, 2011 10:02 pm

PO MIR, falemners prej teje, kur mund tmarr pergjigje nga rimi?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
LoLwut
Admin
avatar

Numri i postimeve : 44
Join date : 21/06/2011
Age : 23
Location : In The Hell!

MesazhTitulli: Re: [Pranuar]IrDi   Mon Jun 27, 2011 8:40 pm

Irdi perhajer je admini jone i ri ! :
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://gamerxs.mioforum.net
RimiKinG
Admin
avatar

Numri i postimeve : 12
Join date : 22/06/2011
Age : 25

MesazhTitulli: Re: [Pranuar]IrDi   Sat Jul 02, 2011 2:54 am

Pranoj edhe Une sepse Mendoj se Playeri irDi osht i gatshem per majt Adminin.. Rrin Aktiv, Sjell Playera dhe nuk Ofendon askend..
irDi pra te uroj Suksese ne Serverin tone si Admin .. Me Respekt Nga Rimi[K]inG' Very Happy ))
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://wWw.GamerXs.Tk
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: [Pranuar]IrDi   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
[Pranuar]IrDi
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: GamerXs :: Apliko per Admin-
Kërce tek: