ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 V R E J T J E

Shko poshtë 
AutoriMesazh
psyarttlind^.Numri i postimeve : 11
Join date : 29/06/2011
Age : 23
Location : Kosova / Prishtinë

MesazhTitulli: V R E J T J E    Wed Jun 29, 2011 9:07 pm

Kerkoj qe te merren masa ndaj Adminit BanedIP , i cili nonstop ma bon quit arsyjen nuk e di pse , skom faj un qe e luj ma mir se aj , qe nuk beson vlla shkojm me naj internet mshini qysh luj santa
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
LoLwut
Admin
avatar

Numri i postimeve : 44
Join date : 21/06/2011
Age : 23
Location : In The Hell!

MesazhTitulli: Re: V R E J T J E    Thu Jun 30, 2011 4:45 pm

Mirrna une me ta!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://gamerxs.mioforum.net
 
V R E J T J E
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: GamerXs :: Pyetje dhe Sugjerime-
Kërce tek: