ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Kerkoj ADmin Hera e Dyt qe e boj

Shko poshtë 
AutoriMesazh
G@#!Numri i postimeve : 2
Join date : 01/07/2011

MesazhTitulli: Kerkoj ADmin Hera e Dyt qe e boj    Fri Jul 29, 2011 9:15 pm

G@#! emrin ju lutem me pelqen serveri juaj
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
LoLwut
Admin
avatar

Numri i postimeve : 44
Join date : 21/06/2011
Age : 23
Location : In The Hell!

MesazhTitulli: Re: Kerkoj ADmin Hera e Dyt qe e boj    Sat Jul 30, 2011 6:56 pm

shko te tema Lexo se pari dhe kopjo pyetjet dhe qel 1 tem te re duke u pergjigjur pyetjeve
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://gamerxs.mioforum.net
 
Kerkoj ADmin Hera e Dyt qe e boj
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Mod e Admin entrate!
» Anteprima nuove Wilson 2012 - Immagini e commento in Inglese
» PT - Un salotto di tutto rispetto
» 25/01/16 - TuttoBari - C'è Gilberto, tutto fatto. Ok della Fiorentina, arriva domani

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: GamerXs :: Apliko per Admin-
Kërce tek: