ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 [Pranuar]Mentorri

Shko poshtë 
AutoriMesazh
LoLwut
Admin
avatar

Numri i postimeve : 44
Join date : 21/06/2011
Age : 23
Location : In The Hell!

MesazhTitulli: [Pranuar]Mentorri   Wed Jun 22, 2011 2:38 pm

Mentor tjera her qel ni tem te re po tash po ta baj une :

Emri ne loje? MentoriIi
Ke perdorur cheats? Jo kur nuk kam perdorur cheats
A ki pervoje me admin ? Po kom nevoj sepse Rri Aktiv edhe sjelli Playera.
A e ki mush serverin? Po kom pru disa playera ..
Pse mendosh se mund te behesh admin ? sepse Nuk Luj me qica ri aktiv edhe e mushi serverin
A je aktiv ? po jom maspakti 5 6 or ndit . .
Extra( Kallxo najsen per ty ) Mentor Nrekaj 19 vet jom Nga Gjakova ..Edituar për herë të fundit nga LoLwut në Thu Jul 14, 2011 9:49 pm, edituar 5 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://gamerxs.mioforum.net
LoLwut
Admin
avatar

Numri i postimeve : 44
Join date : 21/06/2011
Age : 23
Location : In The Hell!

MesazhTitulli: Re: [Pranuar]Mentorri   Wed Jun 22, 2011 4:57 pm

+1 per montorin asht gjithmon aktive ne server
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://gamerxs.mioforum.net
LoLwut
Admin
avatar

Numri i postimeve : 44
Join date : 21/06/2011
Age : 23
Location : In The Hell!

MesazhTitulli: Re: [Pranuar]Mentorri   Wed Jun 22, 2011 6:45 pm

Mentor perhajer adm je bo Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://gamerxs.mioforum.net
RimiKinG
Admin
avatar

Numri i postimeve : 12
Join date : 22/06/2011
Age : 25

MesazhTitulli: Re: [Pranuar]Mentorri   Sat Jul 02, 2011 2:43 am

Po Jom Edhe un Dakord me Playerin Mentorii qe te Behet Admin sepse Rrin Aktiv shum. dhe Sjell playera dhe nuk Ofendon askend..
Urime pra Mentor Shpresoj qe dot Kesh Suksese ne Serverin GamerXs.! Me Respekt Rimi[K]inG' . .Smile
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://wWw.GamerXs.Tk
LoLwut
Admin
avatar

Numri i postimeve : 44
Join date : 21/06/2011
Age : 23
Location : In The Hell!

MesazhTitulli: Re: [Pranuar]Mentorri   Sat Jul 02, 2011 4:20 pm

Mentorii hiqet nga adminat per qkak qe ky ka lan ta perdorin nickun e vet tjerter kujna me qica..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://gamerxs.mioforum.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: [Pranuar]Mentorri   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
[Pranuar]Mentorri
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: GamerXs :: Apliko per Admin-
Kërce tek: