ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 [Refuzuar]Apliko per Admin

Shko poshtë 
AutoriMesazh
joni gabaNumri i postimeve : 1
Join date : 30/07/2011

MesazhTitulli: [Refuzuar]Apliko per Admin   Sat Jul 30, 2011 8:23 pm

Emri ne loje:`NazZisT^^
Ke perdorur cheats:Jo asnjeher
A ki pervoje me admin:po sepse jam aktiv gjith diten edhe kam qen adm ne servera te tjer
A e ki mush serverin: po gjithmon madje po ti pyesni i kam shok lojtaret sepse un i them te hyn
Pse mendosh se mund te behesh admin: jam klient i rregullt mbush serverin jam aktiv gjithmom
A je aktiv: po sic permanda dhe me lart jam gjithmon aktiv
Extra:Joni Gaba Nga GJirokastra
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
LoLwut
Admin
avatar

Numri i postimeve : 44
Join date : 21/06/2011
Age : 23
Location : In The Hell!

MesazhTitulli: Re: [Refuzuar]Apliko per Admin   Sat Aug 06, 2011 10:08 pm

Refuzuar ! Sje aktiv Bye
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://gamerxs.mioforum.net
 
[Refuzuar]Apliko per Admin
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: GamerXs :: Apliko per Admin-
Kërce tek: