ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 [Pranuar]Ar-B

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Ar-BNumri i postimeve : 4
Join date : 13/07/2011

MesazhTitulli: [Pranuar]Ar-B   Fri Aug 05, 2011 9:13 am

Emri ne loje? Ar-B
Ke perdorur cheats? Joo Kuurr ass nukk Perdorii
A ki pervoje me admin ? Po Kamm Pervojj
A e ki mush serverin? Po E Kamm Mush Plot Me Playera
Extra( Kallxo najsen per ty )Arben Neziri 25 Vjet Luj Qe 7-8 Vjet Csss
Pse mendosh se mund te behesh admin ? Sepsee qdo her qe kthena nga puna hi te gamerxs dhe luj me se paku 4-5 Or N`Csss
A je aktiv ? Poo Gjithh Jamm Aktiv
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
erTan =)

avatar

Numri i postimeve : 12
Join date : 27/07/2011

MesazhTitulli: Re: [Pranuar]Ar-B   Fri Aug 05, 2011 11:37 am

Ti Edhe Pak Do te Maresh ADMIN ! Very Happy Shpresoj !
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Ar-BNumri i postimeve : 4
Join date : 13/07/2011

MesazhTitulli: aplikim per admin   Fri Aug 05, 2011 5:43 pm

Ertan shpresoj edhe une njejt FLm Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
LoLwut
Admin
avatar

Numri i postimeve : 44
Join date : 21/06/2011
Age : 23
Location : In The Hell!

MesazhTitulli: Re: [Pranuar]Ar-B   Sat Aug 06, 2011 10:17 pm

Urimme e ki meritu Razz
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://gamerxs.mioforum.net
Ar-BNumri i postimeve : 4
Join date : 13/07/2011

MesazhTitulli: aplikim per admin   Sun Aug 07, 2011 7:12 am

Faliminderit shum Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: [Pranuar]Ar-B   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
[Pranuar]Ar-B
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: GamerXs :: Apliko per Admin-
Kërce tek: