ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Kam vrejtje

Shko poshtë 
AutoriMesazh
uran4Numri i postimeve : 2
Join date : 12/08/2011
Location : .: Shkupi :.

MesazhTitulli: Kam vrejtje   Sun Aug 14, 2011 1:20 pm

Isha tu lujt ne steam edhe pse e myta Mentorin prej mbas ma boni quit vetem pse e myta edhe nuk ka kshyr hiq a jam steam a jo....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Kam vrejtje
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: GamerXs :: Pyetje dhe Sugjerime-
Kërce tek: