ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 LoLwut is here

Shko poshtë 
AutoriMesazh
LoLwut
Admin
avatar

Numri i postimeve : 44
Join date : 21/06/2011
Age : 23
Location : In The Hell!

MesazhTitulli: LoLwut is here   Wed Jun 22, 2011 3:15 pm

Une jam LoLwut dhe jam webmasteri i kti forumin shpresoj qe do te ju pelqej . Razz .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://gamerxs.mioforum.net
psyarttlind^.Numri i postimeve : 11
Join date : 29/06/2011
Age : 23
Location : Kosova / Prishtinë

MesazhTitulli: psyarttlind^.   Wed Jun 29, 2011 11:50 pm

Un jom Arlind Ramadani , jom ne shkollen e mesme private " Liceu Elektroteknik Don Bosko Prishtine " dhe jam lojtar i serveri GamerXs dhe jam 16 vjeqar
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
RimiKinG
Admin
avatar

Numri i postimeve : 12
Join date : 22/06/2011
Age : 25

MesazhTitulli: Re: LoLwut is here   Sat Jul 02, 2011 2:30 am

Pershendejte Te Gjithve Fansav qe gjinden ne Forumin Tone wWw.GamerXs.Tk!.. Un quhem Qendrim Reshani Jom Nga SuhareKa 18 vjeqar, dhe jom Head Ne Serverin GamerXs My Best Server 4ever..<3 Luaj CS qe 8 vite.. Shpresoj qe dot kemi Suksese ne Serverin GamerXs.! Me Respekt Nga Rimi[K]inG' .. Smile
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://wWw.GamerXs.Tk
kosovariNumri i postimeve : 3
Join date : 05/07/2011

MesazhTitulli: prezantim   Tue Jul 05, 2011 9:57 pm

unë jam leonard ajeti jam 16 vjeqar nga gjilani jam player i gamerXs The BesT Server Luaj cs- qe 7 viTee
☼►☼►
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: LoLwut is here   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
LoLwut is here
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: FreeRoom :: Prezantohu-
Kërce tek: