ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 waLLo'. interesuar per admin...

Shko poshtë 
AutoriMesazh
uran4Numri i postimeve : 2
Join date : 12/08/2011
Location : .: Shkupi :.

MesazhTitulli: waLLo'. interesuar per admin...   Sat Aug 13, 2011 10:50 am

Emri ne loje? - waLLo'.

Ke perdorur cheats? - Jo kur nuk kam perdorur cheats.

A ki pervoje me admin ? - Pak a shum.

A e ki mush serverin? - Po i kam pru disa shok.

Pse mendosh se mund te behesh admin ? - Sepse jam aktiv dhe nuk shahem.

A je aktiv ? Po jam aktiv 10 or ne ditë ose me shumë.

Extra( Kallxo najsen per ty ) - Ja luj ksaj virane... Razz
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
waLLo'. interesuar per admin...
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: GamerXs :: Apliko per Admin-
Kërce tek: