ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Admin per cP.[P]roovidee[R] :D

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Proovideer

avatar

Numri i postimeve : 1
Join date : 21/09/2011
Age : 21
Location : Cair,Skopje,Macedonia

MesazhTitulli: Admin per cP.[P]roovidee[R] :D   Mon Oct 10, 2011 1:34 pm

Emri ne loje? -- cP.[P]roovidee[R]
Ke perdorur cheats? -- Jo
A ki pervoje me admin ? -- Po
A e ki mush serverin? -- Po i kam thirrur disa shok dhe Clani jon : cP -te gjithe jemi ne kete srw
Pse mendosh se mund te behesh admin ? -- Sepse po te behem admin Kontrolloj mire Lojtaret a kan ndonje Cheat apo jo , a ndonjeri shahet a reklamon srw tjera etj.
A je aktiv ? -- Po jam Aktiv ne dit MINIMUM luaj 4-5 or
Extra( Kallxo najsen per ty ) -- E du be ket Loj dhe Shpresoj se do te mar pergjigje pozitive Very Happy .................KLM..................... Razz
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Admin per cP.[P]roovidee[R] :D
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: GamerXs :: Apliko per Admin-
Kërce tek: