ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 [Pranuar]gXs* | KaSsii !!.

Shko poshtë 
AutoriMesazh
*gXs* | KaSsii !!.



Numri i postimeve : 3
Join date : 30/06/2011

MesazhTitulli: [Pranuar]gXs* | KaSsii !!.   Fri Jul 01, 2011 12:30 am

Emri ne loje? *gXs* | KaSsii !!.
Ke perdorur cheats? Nukk i perdori se eluj Cs mir .
A ki pervoje me admin ? po kom jom kon me do servera admin.
A e ki mush serverin? per server Kreiit shokt emi qetuu i shtii qdo dit muj edhe mi cek me emra.
Pse mendosh se mund te behesh admin ? Sepse rri aktiv i dalloj qicerat.
A je aktiv ? jom aktiv mundeni me kqyr edhe ne GameTracker sa or i komm ne server.
Extra( Kallxo najsen per ty ) Luj qe5 vjet Cs, emri jem Kastriot Berisha etj.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
LoLwut
Admin
avatar

Numri i postimeve : 44
Join date : 21/06/2011
Age : 23
Location : In The Hell!

MesazhTitulli: Re: [Pranuar]gXs* | KaSsii !!.   Fri Jul 01, 2011 10:31 am

Je i pranuar!! perhajer Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://gamerxs.mioforum.net
RimiKinG
Admin
avatar

Numri i postimeve : 12
Join date : 22/06/2011
Age : 25

MesazhTitulli: Re: [Pranuar]gXs* | KaSsii !!.   Sat Jul 02, 2011 2:39 am

Lojtari *gXs* | Kassi.!! Osht Pranuar si Admin sepse ky Rrin Aktiv, Nuk ofendon askend, dhe sjell playera, Kshtu qe do Jet Admin ... Pra KasSi Urime Dhe Shpresoj qe dot Kesh Suksese si Admin ne Serverin GamerXs.! Me Respekt Rimi[K]inG' .. Very Happy))
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://wWw.GamerXs.Tk
Sponsored content




MesazhTitulli: Re: [Pranuar]gXs* | KaSsii !!.   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
[Pranuar]gXs* | KaSsii !!.
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: GamerXs :: Apliko per Admin-
Kërce tek: